Aktuálně

Zajímá vás, co je nového v našem oboru nebo sortimentu? Vše se dozvíte prostřednictvím našich aktualit. Budete mít přehled o tom, co lékárna nabízí i co se u nás děje.


Všechny důležité informace i novinky z oboru najdete na jednom místě. Novinky z lékárny Zelený Anděl jsou pravidelně aktualizovány, abyste měli dostatek informací. Pokud vám na našich stránkách bude cokoli chybět, napište nám nebo se přijďte poradit.

Veselé Vánoce a Nový rok

Přejeme všem našim zákazníkům, přátelům a obchodním partnerům hezké prožití vánočních svátků a do nového roku 2018 vše dobré, hlavně pevné zdraví a spokojenost.

zobrazit

Jak se vyhnout podzimnímu nachlazení a respiračním problémům?

Podzim, to není jen barevná příroda a padající listí. Bohužel k podzimu patří i rýma, nachlazení a kašel. Když se rozhlédneme kolem sebe a vidíme desítky nachlazených lidí, jen čekáme, kdy to přijde i na nás.

zobrazit

Borelióza – jak na ni?

Krásné teplé počasí, dovolené, procházky v přírodě... a následné nemilé překvapení v podobě přisátého klíštěte. Není na místě hned panika a strach z nemocí, ale určitá obezřetnost a sledování místa přisátí je potřeba.

zobrazit

Homeopatické konzultace v lékárně

Rozšiřujeme naše služby o homeopatické konzultace. Začínáme od 1. března 2016. Máte zájem? Zarezervujte si termín.

zobrazit

Za studena lisované oleje od Biopurus a Nobilis Tilia

Máme pro vás až 200 druhů olejů, které jsou lisované za studena a v bio kvalitě. Jejich celý seznam najdete v sekci Sortiment.

zobrazit

Nabízíme nehormonální antikoncepci pro ženy

Neustále rozšiřujeme náš sortiment, abyste si měli z čeho vybírat. Nově nabízíme jako jediná lékárna v Brně i nehormonální antikoncepci pro ženy.

zobrazit

Zelený Anděl na Rádiu Krokodýl

Odpovědi na vaše otázky o zdraví a přírodní léčbě, to je týden od 1. do 5. prosince na Rádiu Krokodýl.

zobrazit