Aktuálně

Zajímá vás, co je nového v našem oboru nebo sortimentu? Vše se dozvíte prostřednictvím našich aktualit. Budete mít přehled o tom, co lékárna nabízí i co se u nás děje.


Všechny důležité informace i novinky z oboru najdete na jednom místě. Novinky z lékárny Zelený Anděl jsou pravidelně aktualizovány, abyste měli dostatek informací. Pokud vám na našich stránkách bude cokoli chybět, napište nám nebo se přijďte poradit.

Co je to Glutathion?

Dnešní uspěchaná doba plná stresu si velmi často vybírá svou daň v podobě nejrůznějších zdravotních problémů, často s označením civilizační, či autoimunitní.

zobrazit

Letní pracovní doba

V týdnu od 13.8. do 17.8. 2018 budeme mít z důvodů dovolených zkrácenou pracovní dobu.

zobrazit

Veselé Vánoce a Nový rok

Přejeme všem našim zákazníkům, přátelům a obchodním partnerům hezké prožití vánočních svátků a do nového roku 2018 vše dobré, hlavně pevné zdraví a spokojenost.

zobrazit

Jak se vyhnout podzimnímu nachlazení a respiračním problémům?

Podzim, to není jen barevná příroda a padající listí. Bohužel k podzimu patří i rýma, nachlazení a kašel. Když se rozhlédneme kolem sebe a vidíme desítky nachlazených lidí, jen čekáme, kdy to přijde i na nás.

zobrazit

Borelióza – jak na ni?

Krásné teplé počasí, dovolené, procházky v přírodě... a následné nemilé překvapení v podobě přisátého klíštěte. Není na místě hned panika a strach z nemocí, ale určitá obezřetnost a sledování místa přisátí je potřeba.

zobrazit

Homeopatické konzultace v lékárně

Rozšiřujeme naše služby o homeopatické konzultace. Začínáme od 1. března 2016. Máte zájem? Zarezervujte si termín.

zobrazit

Za studena lisované oleje od Biopurus a Nobilis Tilia

Máme pro vás až 200 druhů olejů, které jsou lisované za studena a v bio kvalitě. Jejich celý seznam najdete v sekci Sortiment.

zobrazit

Nabízíme nehormonální antikoncepci pro ženy

Neustále rozšiřujeme náš sortiment, abyste si měli z čeho vybírat. Nově nabízíme jako jediná lékárna v Brně i nehormonální antikoncepci pro ženy.

zobrazit

Zelený Anděl na Rádiu Krokodýl

Odpovědi na vaše otázky o zdraví a přírodní léčbě, to je týden od 1. do 5. prosince na Rádiu Krokodýl.

zobrazit