Lékárna Zelený Anděl

Lékárna Zelený Anděl vznikla na podzim roku 2014. Patří k typům přírodní lékárny, kde najdete kombinaci klasické i alternativní medicíny. Vaše spokojenost je pro nás důležitá. Přesvědčte se sami a přijďte nás navštívit.


Hlavní myšlenkou bylo otevřít lékárnu pro potřebu pacientů, nikoliv pro potřebu zisků farmaceutických firem. Lékárnu zaměřenou na přírodní léčbu zahrnující homeopatii, tkáňové soli, bylinky, bachovy květové esence a jiné metody jemné přírodní léčby. Jsme tu pro vás.

Najděte zdraví v přírodě

Naším cílem i posláním je, abyste se u nás cítili dobře, proto se soustředíme na osobní přístup ke každému pacientovi. Vše s vámi zkonzultujeme a doporučíme to, co je pro vás vhodné. Příroda i bylinky pomáhaly lidem již v minulosti, vyzkoušejte jejich účinky i dnes. Pokud si nevíte rady, poskytneme vám odborné poradenství, které je součástí naší lékárenské péče.


Parkovací místo

Pro zákazníky lékárny Zelený Anděl, nabízíme parkovací místo přímo u lékárny na 30 min. zdarma.


Kde nás najdete? Z nabízených produktů si můžete vybírat osobně v kamenné lékárně Zelený Anděl, která sídlí na Durďákově ulici 2024/13a v Brně nedaleko dětské nemocnice, nebo online v našem eshopu. Těšíme se na vaši návštěvu.

Lékárna Zelený Anděl

Lékárna zaměřená na přírodní léčbu zahrnující homeopatii, tkáňové soli, bylinky, bachovy květové esence a jiné metody jemné přírodní léčby. Jsme tady pro ty, kteří chtějí nalézt cestu ke zdraví v přírodě.