Košík je prázdný
×
Nový e-shop

Vážení přátelé, jelikož neustále zlepšujeme naše služby a servis pro naše zákazníky, připravili jsme pro vás zbrusu nový e-shop. Můžete se těšit na širokou nabídku produktů z našeho Centra přírodní medicíny.

Centrum Zelený Anděl

Centrum Zelený Anděl patří k místům, kde objevíte velký výběr produktů z oblasti přírodní medicíny. Naším přáním je zajistit kvalitní nabídku zboží včetně poradenství, protože vaše zdraví je naše priorita.

Hlavní myšlenkou bylo otevřít centrum pro potřeby klientů. Centrum zaměřené na přírodní léčbu zahrnující tkáňové soli, byliny, bachovy květové esence a jiné metody jemné přírodní léčby.

Najděte zdraví v přírodě

Rádi bychom, abyste se u nás cítili dobře, proto se soustředíme na osobní přístup ke každému zákazníkovi. Vše s vámi zkonzultujeme a doporučíme to, co je pro vás nejvhodnější. Příroda i bylinky pomáhaly lidem od nepaměti, vyzkoušejte jejich účinky i dnes. Pokud si nevíte rady, obraťte se na nás!

Parkovací místo

Pro zákazníky nabízíme parkovací místo přímo u našeho Centra Zelený Anděl  na 30 min. zdarma. Takže můžete v klidu nakoupit nebo si vyzvenout zboží z e-shopu.

Kde nás najdete? Z nabízených produktů můžete vybírat osobně v kamenné prodejně Zelený Anděl na Durďákově ulici 2024/13a v Brně nedaleko dětské nemocnice, nebo online v našem e-shopu. Těšíme se na vaši návštěvu.