Košík je prázdný
×
Nový e-shop

Vážení přátelé, jelikož neustále zlepšujeme naše služby a servis pro naše zákazníky, připravili jsme pro vás zbrusu nový e-shop. Můžete se těšit na širokou nabídku produktů z našeho Centra přírodní medicíny.

Poradíme, zkonzultujeme, dodáme

Nevíte si rady, který přípravek je pro vás nejvhodnější? Kontaktujte nás! Vždy rádi poradíme a doporučíme ty správné produkty. Zaručujeme příjemné prostředí a osobní přístup.

Tápete, jak postupovat při užívání doplňků stravy? Potřebujete poradit s výběrem přírodní kosmetiky? Chtěli byste užívat doplňky stravy, ale nevíte které? Zeptejte se nás.

Poradenství v oblasti přírodní medicíny

Našim klientům nabízíme konzultace  v oblasti přírodní medicíny. Uvědomujeme si, že každý člověk je individuální a řešení  problému není jednoduché. Proto doporučujeme osobní setkání a poradenství na míru.

Konzultace

Kratší konzultace, které trvají cca. 5-10 minut, poskytujeme zdarma na místě. Pokud předpokládáte, že budete potřebovat delší poradenství, objednejte se, prosím, předem! Cena této konzultace činí 150 Kč za 30 minut a 50 Kč za každých následujících započatých 10 min.

Neváhejte a oslovte nás. Můžete se objednat telefonicky na čísle +420 604 268 659 nebo prostřednictvím e-mailu info@zeleny-andel.cz