Poradíme, zkonzultujeme, dodáme

Nevíte si rady, který přípravek je pro vás tím vhodným? Kontaktujte nás. K zákazníkům přistupujeme lidsky. Vždy rádi poradíme a doporučíme ty správné produkty. Zaručujeme příjemné jednání, přirozeně a s úsměvem.


Tápete s tím, jak postupovat při užívání léku? Potřebujete poradit s výběrem přírodní kosmetiky? Chtěli byste užívat doplňky stravy, ale nevíte jaké? Zeptejte se nás. Náš lékárenský tým vždy rád poradí.

Poradenství v oblasti přírodní medicíny

Našim klientům nabízíme konzultace proškoleným personálem také v oblasti přírodní medicíny. Uvědomujeme si, že každý člověk je individuální a řešení zdravotního problému není jednoduché. Při léčbě přírodní medicínou je důležité najít nejprve příčinu nemoci, proto doporučujeme konzultaci s odborníky v lékárně Zelený Anděl.

Kratší konzultace, které trvají cca. 10 minut, poskytujeme zdarma a bez objednání. Pokud předpokládáte, že budete potřebovat delší konzultaci, bude nutná objednávka předem, abychom se vám mohli plně věnovat. Cena za konzultaci je ve výši 100 Kč za 30 minut. 

Neváhejte a oslovte nás.  Můžete se objednat telefonicky na čísle +420 604 268 659 nebo prostřednictvím e-mailu lekarna@zeleny-andel.cz.

Poradíme vám

Vzhledem k našemu sortimentu nabízíme v lékárně odborné konzultace týkající se i užívání homeopatik, květových esencí, tkáňových solí a dalších přípravků. Jsme připraveni vysvětlit cokoliv, co vás v této oblasti zajímá.