moderní lékárna
alternativní medicíny

Přírodní medicína

Věříte přírodě a bylinkám? Doplňky stravy, květové esence, bylinné tinktury, čajové směsi a mnoho dalších produktů. To vše je v naší lékárně k dostání.

Poradenství pro vás

Potřebujete poradit? Obraťte se na nás. V lékárně Zelený Anděl poskytujeme konzultace i poradenství školeným personálem v oblasti přírodní medicíny.

Balíčky léčivých bylinek

Rozsáhlá nabídka, z níž si jistě vyberete. Podpůrné produkty, které dodají potřebné látky, vitamíny a minerály. Stačí se jen rozhodnout.

Přírodní lékárna

Bylinné přípravky a další doplňky stravy na jednom místě. Přírodní produkty v různých formách si můžete objednat přímo z pohodlí vašeho domova.

Zelený Anděl

Vítá vás lékárna Zelený Anděl, kde objevíte nejen klasický lékárenský sortiment, ale i velký výběr produktů z oblasti přírodní medicíny. Naším posláním je zajistit kvalitní nabídku, protože vaše zdraví je pro nás prioritou.

Lékárna, kde najdete, co potřebujete

Co vše poskytneme? Na jednom místě zde najdete homeopatické přípravky, tkáňové soli, bylinné čaje a tinktury, doplňky stravy, přírodní kosmetiku i běžný lékárenský sortiment. Navíc je vám k dispozici proškolený personál, který rád poradí v oblasti přírodní medicíny. Jsme tu pro vás.

Zdraví je základ všeho…

„Zdraví je naše dědictví, naše právo. Je to kompletní a plné spojení mezi duší, myslí a tělem; a není těžkým vzdáleným ideálem tohoto dosáhnout, ale je to tak snadné a přirozené, že mnoho z nás to přehlíží.“

Dr. E. Bach

Máme víc než jen heřmánkový čaj.

Jsme moderní lékárna, která svým zákazníkům nabízí osobní přístup, profesionalitu a řadu zkušeností. Patříme k ověřeným lékárnám dle Státního ústavu pro kontrolu léčiv. Vaše zdraví i spokojenost jsou pro nás důležité, proto vám rádi poskytneme také konzultaci.

U nás nakoupíte snadno a rychle. Naši klienti pro nás nejsou jen zákazníky, chceme, abyste našli to, co skutečně potřebujete. 


V shopu


Caya Diafragma

Nový typ nehormonální antikoncepce pro ženy, který byl na český trh uveden v roce 2014, to je vaginální pesar - Caya Diafragma.

detail

1 349 Kč

FemCap Pesar (22mm, malý)

Preferujte nehormonální antikoncepci? V tom případě vyzkoušejte FemCap Pesar. Jedná se o typ cervikálního pesaru, který chrání ženu před otěhotněním.

detail

1 590 Kč

Caya diafragma gel

Přírodní gel se spermicidním účinkem, jenž je především určen pro použití s Caya diafragmou. Deaktivuje spermie, má okamžitý nástup účinku i lubrikační efekt. Vyzkoušejte ho.

detail

349 Kč

FemCap Pesar (26mm, střední)

Pokud chcete bezpečnější a přirozenější antikoncepci, zkuste FemCap pesar. K dispozici je ve třech velikostech. Zvolte si tu, která je pro vás nejvhodnější. Nejste si jistá, kterou velikost vybrat? Poraďte se se svým gynekologem.

detail

1 590 Kč