Košík je prázdný
×
Nový e-shop

Vážení přátelé, jelikož neustále zlepšujeme naše služby a servis pro naše zákazníky, připravili jsme pro vás zbrusu nový e-shop. Můžete se těšit na širokou nabídku produktů z našeho Centra přírodní medicíny.

Horko a pitný režim

Sluníčko začíná hřát z plných sil, léto a doba očekávaných prázdnin a dovolených je tu. Na co v těchto horkých dnech nesmíme zapomínat je dostatečný pitný režim – nejlépe střídat vodu, neperlivé neslazené minerálky a bylinné čaje.

Vždyť naše tělo je tvořeno ze 60% vodou.

Výborným pomocníkem z oblasti přírodní medicíny je tkáňová sůl Nat mur, která má „na starosti“ právě hospodaření s vodou v organismu. Napomáhá distribuci vody do tkání. Takže pokud vás bolí hlava z horka, cítíte se malátní a unavení, protože jste zanedbali pitný režim, tak je volbou číslo jedna.

Pokud nás z klimatizace trápí suché pokašlávání a cítíme škrábání v krku, potom je vhodné přidat další tkáňovou sůl Kali mur (je i vhodná na dlouhé lety a jet lag). Sliznice musí být dostatečně hydratované a v dobré kondici – potom i nejrůznější alergeny, viry a bakterie mají mnohem nižší šanci se uchytit.

Nat mur rovněž energeticky posiluje okruh ledvin. Nejen v zimě, ale i v létě nás dokážou potrápit záněty močových cest.

S dovolením přidám i pár rad na tyto trampoty:

Akutní zánět:

Opakující se (chronické) záněty:

Mokré plavky, teplo, vlhko, nevhodná strava (více sladkého a mléčného) také velmi svědčí kvasinkám. Kvasinkové infekce se projevují nepříjemným svědivým výtokem a pálením. Kromě změny jídelníčku je dobrým pomocníkem  čínská houba Coriolus, tkáňová sůl Nat phos, bylinné čaje a použití vaginálních globulí s probiotiky.

Pokud si nejste jisti se správným výběrem, rádi Vám poradíme. Náš tým VŠ zdravotnického personálu s mnoholetými zkušenostmi je tu pro vás. :)

Krásné léto … užívejte, lenošte, poznávejte, sportujte, bavte se – a hlavně … buďte zdraví! :)

Autorka: Mgr. Daniela Rovenská

Vloženo Od