Košík je prázdný
×
Nový e-shop

Vážení přátelé, jelikož neustále zlepšujeme naše služby a servis pro naše zákazníky, připravili jsme pro vás zbrusu nový e-shop. Můžete se těšit na širokou nabídku produktů z našeho Centra přírodní medicíny.

Zase ti komáři a klíšťata…

Letošní jaro je na déšť a vlhko víc jak štědré. Toto počasí velmi svědčí nejrůznějšímu obtěžujícímu hmyzu, který nás dokáže na výletech v přírodě pěkně potrápit.

Jak na něj? Jak se chránit a nemít zkažený výlet? Že se Vám nechce používat nevábně vonící chemické prostředky? Nebojte, je tu i něco lepšího – bez obsahu umělých chemických látek a navíc s příjemnou vůní. A jako bonus – přírodní repelenty můžete bez obav použít i u malých dětí.

V naší nabídce přírodních repelentů, objevíte velký výběr produktů obsahující éterické oleje (levandule, geranium, rozmarýn, TTO, eukalyptus,…), které komárům, klíšťatům a jiné havěti nevoní. Jsou také v různých formách – sprej, stick i roll-on. Aplikace na oblečení nebo na kůži podle potřeby.

Oblíbené jsou také náramky s obsahem silic, které můžete použít na zápěstí, případně i na kotník (ideální v trávě proti klíšťatům). Pokud náramek po použití vrátíte opět do neprodyšného obalu, bude Vás chránit víc jak měsíc. Náramky jsou praktické i pro děti na akce v přírodě a tábory, kdy si naše ratolesti většinou na repelent ve spreji přibalený v batohu ani nevzpomenou :).

A pokud přeci jen schytáte svědící pupínek, můžete použít přípravky zmírňující svědění s obsahem přírodních složek ve formě gelu nebo roztoku.

S výběrem toho nejlepšího pro Vaše výlety do přírody Vám rádi v Centru Zelený Anděl pomůžeme. Přejeme plno krásných zážitků a radosti :)!

Vloženo Od