Přírodní kosmetika

Máte citlivou pleť? Vyzkoušejte přírodní kosmetiku nebo kosmetiku s obsahem tkáňových solí, které jsou vhodné i pro alergiky. Používáním kosmetických produktů s vysokým obsahem přírodních látek pomůžete sobě a tím i svému zdraví.


Přírodní kosmetika nechybí ani v naší lékárně. V nabídce naleznete produkty od předních českých výrobců Nobilis Tilia a Eoné.

Kosmetika založená na principech aromaterapie

To jsou certifikované produkty Nobilis Tilia, jejichž výroba má dlouholetou tradici. Přírodní kosmetika Nobilis Tilia vychází z čistě přírodních surovin, jejichž kvalita je pro výrobu kosmetických produktů velmi důležitá. Filozofie firmy je postavena na vysoce kvalitních, čistě přírodních složkách, na spolupráci s předními aromaterapeuty, na tradici a na spokojenosti zákazníků.

V naší nabídce produktů Nobilis Tilia najdete výběr kosmetiky pro celé tělo, specializované řady věnují se péči o pleť, vlasy nebo pokožku těla. Vyzkoušet můžete i éterické a rostlinné oleje této značky.

Eoné – ručně vyráběná přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika vyráběná s láskou, z přírodních surovin a bylin v BIO kvalitě. Eoné patří k malým rodinným firmám, které se zabývají ruční výrobou celostní přírodní kosmetiky. Produkty obsahují suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství a z kontrolovaného sběru v přírodě, takže jsou vhodné i pro lidi s citlivou pokožkou, děti a těhotné.  

Kosmetika v našem sortimentu je čistě přírodní, není testována na zvířatech a je vhodná i pro citlivou pokožku.