Bachovy esence

Trápí vás stres, úzkost, strach, deprese nebo máte jiné nepříjemné psychické stavy? Bachovy květové esence jsou přírodní léčebnou metodou, která pomáhá harmonizovat tyto nežádoucí emoce. Vyzkoušejte skrytou sílu rostlin.


Tato léčebná metoda je založena na 38 přírodních esencích, připravených z planých a nejedovatých rostlin či stromů. Zakladatel metody Dr. Eduard Bach věřil, že fyzické onemocnění je výsledkem emocionální nerovnováhy zdraví člověka, a proto bylo jeho celoživotním cílem najít jednoduchý a účinný systém, který pomůže odstranit a překonat negativní stavy mysli.

Zbavte se deprese a zharmonizujte svou duši

Bachovy rostlinné výluhy mají schopnost harmonizovat nežádoucí emoce a posilovat životní energii. Není to však náhražka za medicínské prostředky, esence pomáhají na problémy nahlížet pozitivně, díky čemuž je uzdravení rychlejší a snadnější. Výluhy se dají po konzultaci namíchat přímo na míru klientovi, který pak může tuto metodu používat samostatně nebo ji kombinovat s jinou léčbou.

Působení esencí je velmi jemné a bez vedlejších příznaků, proto mohou tyto přípravky užívat lidé všech věkových kategorií.

Rescue Remedy – zatočte se stresem

Neboli krizová esence, která je kombinací 5 květových esencí. I tento přípravek, jenž se používá k harmonizaci silných emocí a stresů, si můžete v naší lékárně zakoupit. V nabídce je hned v několika formách. K dispozici jsou kapky, sprej, gel, krém, pastilky nebo žvýkačky. Vyberte si, co vám bude nejvíce vyhovovat.  

Individuální péče pro vás

V sortimentu naší lékárny máme k dispozici esence známé jako Originální Bach flower remedies®, které jsou vyráběny dle tradiční receptury. V lékárně Zelený Anděl vám výluhy na základě objednávky či konzultace také připravíme. Dále poskytneme komplexní odbornou konzultaci, abyste mohli originální Bachovy esence užívat přímo na míru.