Košík je prázdný
×
Nový e-shop

Vážení přátelé, jelikož neustále zlepšujeme naše služby a servis pro naše zákazníky, připravili jsme pro vás zbrusu nový e-shop. Můžete se těšit na širokou nabídku produktů z našeho Centra přírodní medicíny.

Bachovy esence

Trápí vás stres, úzkost, strach, deprese nebo máte jiné nepříjemné psychické stavy? Bachovy květové esence jsou přírodní léčebnou metodou, která pomáhá harmonizovat tyto nežádoucí emoce. Vyzkoušejte skrytou sílu rostlin.

Tato léčebná metoda je založena na 38 přírodních esencích, připravených z planých a nejedovatých rostlin a stromů. Zakladatel metody Dr. Eduard Bach věřil, že fyzické onemocnění je výsledkem emocionální nerovnováhy člověka.Jeho celoživotním cílem proto bylo najít jednoduchý a účinný systém, který pomůže překonat negativní stavy mysli.

Zbavte se deprese a zharmonizujte svou duši

Bachovy rostlinné výluhy mají schopnost harmonizovat nežádoucí emoce a posilovat životní energii. Není to však náhrada za medicínské prostředky, esence pouze pomáhají na problémy nahlížet pozitivně,hledat jiná řešení,získat nový úhel pohledu na problém. Díky tomu může být uzdravení rychlejší a snadnější. Výluhy se dají po konzultaci namíchat přímo na míru klientovi,lze je kombinovat s klasickou léčbou.

Působení esencí je velmi jemné a bez vedlejších účinků, proto jsou tyto přípravky vhodné pro všechny věkové kategorie.

Rescue Remedy – zatočte se stresem

Neboli krizová esence, která je kombinací 5 květových esencí. I tento přípravek, jenž se používá k harmonizaci silných emocí a stresů, si můžete v našem centru zakoupit. V nabídce je hned v několika formách. K dispozici jsou kapky, sprej, gel, krém, pastilky nebo žvýkačky. Vyberte si, co vám bude nejvíce vyhovovat.  

Individuální péče pro vás

V sortimentu našeho centra máme k dispozici esence známé jako Originální Bach flower remedies®, které jsou vyráběny dle tradiční receptury. Kromě toho vám na základě pohovoru nebo vlastního výběru rádi namícháme směs esencí na míru.