Košík je prázdný
×
Nový e-shop

Vážení přátelé, jelikož neustále zlepšujeme naše služby a servis pro naše zákazníky, připravili jsme pro vás zbrusu nový e-shop. Můžete se těšit na širokou nabídku produktů z našeho Centra přírodní medicíny.

Fytoterapie

Poznejte sílu bylin prostřednictvím fytoterapie. Metoda, která má tisíciletou tradici, pracuje s léčivými rostlinami, jež působí pomalu a citlivě na náš organismus. Navrací tělu ztracenou rovnováhu.

Sběr a používání léčivých rostlin sahá až k samým počátkům lidstva. S pomocí bylinek můžeme předcházet různým onemocněním a podpůrně je využít při řešení mnoha zdravotních problémů.V současnosti se lidé k fytoterapii opět vracejí, ať už je tato metoda aplikována jako pomocná ke klasické medicíně, či užívaná samostatně.Avšak pamatujte,že i bylinky mohou mít vedlejší účinky,ne všechny léčivky smíme kombinovat s léky a také pro děti,těhotné a kojící platí pravidla bezpečného užívání! 

Základem při použití fytoterapie je celostní diagnostika, protože jen tak lze docílit účinné léčby. Chcete-li vyzkoušet léčbu prostřednictvím bylin, rádi poradíme.

V současné době se převážně užívají již hotové bylinné či čajové směsi dle tradičních receptur. Možné je však využít i tinktury nebo jiné formy.

Bylinné směsi na míru dle ověřených receptur

V naší lékárně vám poskytneme již namíchané bylinné či čajové směsi od certifikovaného dodavatele z jižních Čech nebo připravíme vlastní bylinné směsi podle ověřených receptur přímo na míru. Směsi mícháme i na objednávku dle přání zákazníků tak, aby odpovídaly jejich zdravotním potřebám. Stačí si jen objednat.

Dále máme v sortimentu k dispozici čaje od známých bylinářů pana Váni a pana Jukla, které můžete vyzkoušet. Dáváte přednost bylinným tinkturám? I tyto produkty jsou součástí naší nabídky, máme v prodeji kvalitní tinktury od českých výrobců, a to jednodruhové i směsi. Konečný výběr je na vás.